8.4 Jak Zorganizować Informacyjne Wywiad

Szukam pracy wszystkie oferty pracy


Człowiek, osoba poszukująca pracy, boryka się z wieloma trudnościami w znalezieniu pracy. Przeczytaj i dowiedz się, jak można przezwyciężyć niektóre z nich, wykonując te proste wskazówki i was zauważyli. Chociaż w przepisach o wydaleniu bezrobotnych obywateli UE są złożone, zasady na zakaz wjazdu bezrobotnych jest naprawdę bardzo prosty.

Artykuł 15(3) obywateli dyrektywa wyraźnie jest napisane, że przyjmujące państwo członkowskie nie może wprowadzać zakaz wjazdu w kontekście przeprowadzki decyzja, która została podjęta na podstawie innych zasadach, niż polityka publiczna, w celu zapewnienia bezpieczeństwa publicznego lub zdrowia publicznego, tj. z powodu bezrobocia i ubóstwa. Osób, zajmujących w niepełnym wymiarze godzin, otrzymują takie same prawa, jak te, w regularnych, ale oczywiste jest, że zazwyczaj otrzymują niższą pensję na konto redukcji czasu pracy. Jeśli twój styl życia nadaje się do tego, jak z punktu widzenia czasu i pieniędzy, istnieje wiele opcji dostępnych dla tych, którzy szukają подработку.

Zaletą jest to, że przychodzi z wiekiem i doświadczeniem mądrość. Osób w podeszłym wieku, osób poszukujących pracy, wiem, że mają przewagę na życie i konkretne branżowe i funkcjonalne mądrości, aby zaoferować pracodawcy. Zadanie polega na tym, że pracodawcy rzadko zatrudniają do mądrości i dojrzałości, nawet jeśli te atrybuty niż oni najbardziej potrzebują. Prawidłowe sieci również może oznaczać słuch z wyprzedzeniem, że dział rekrutacji, lub że jesteś prosiła na to odkrycie...nawet przed listą jest opublikowany! W wielu przypadkach, stałych kontaktów branżowych, są tak samo ważne w poszukiwaniu nowej pracy, ponieważ umiejętności i wiedzę, które można przynieść do stołu.

W ten sposób, zamiast oceny tylko jednego wnioskodawcy, w tym czasie w izolacji, jego planowanej korzystny wpływ na firmy w ogóle, tzn. zwiększając jej wydajność i zysk, powinny być oceniane w celu określenia kandydata, który otrzyma ofertę pracy, jeśli on/ona jest mniej wykwalifikowanym przez bezpośrednie porównanie wydajności pomiędzy poszukującymi pracy. Podczas wysyłania wiadomości, zacznij list powitalny człowieka, wykorzystując formalne powitanie. Na przykład, nie zaczynaj list z "dear John"," ale zamiast korzystać z Drogi panie Smith". Zamknij swój list pozdrawiam pomocą".
Nie zapomnij fizycznie podpisać list po wysłaniu na papierze.

Poproś harmonogram wywiad i zacząć kopać. Firmowe biografii na stronie internetowej firmy są jednym miejscem, aby rozpocząć.
LinkedIn jest kolejnym dobrym źródłem dodatkowych szczegółów, takich jak grupy zawodowej osób należy do nich, alma mater lub równoległości w ich historii pracy i twoje. Twoim celem powinno być, aby zdobyć wiedzę o osiągnięciach każdego człowieka, tło i coś wspólnego masz. Gdy budujesz, sztuczka polega na tym, aby podświetlić dane osobowe, które mogą podłączyć do рекрутерам lub podnieść swój profil. Jeśli ubiegasz się o ewidencji miejsc pracy, na przykład, nie myśl, że swoją pasję do gry na fortepianie nie ma znaczenia - może narysować ciebie jako pacjenta, twórczego i zdyscyplinowane.

Całkiem niedawno, ścięcie policjantów i przeciwników narkotyków w Meksyku zostali oskarżeni ex-gwatemalskich żołnierz pracy z Zeta, renegat blok, który uciekł z meksykańskiej armii, aby służyć jako wykonania Kartelu Zatoki ręku. W przestrzeni, gdzie wszystkie szkolenia w praktyce, myśleć strategicznie, o istniejących пробелах i dowiedzieć się sposób, aby dodać wartość. Albo przez niezależnego badania lub blogu, doskonalić się na pytania, że ludzie w tej branży trzeba odpowiedział i zacznie szukać sposobów, aby znaleźć odpowiedzi na niektóre pytania. Okaże się, że ludzie wracają wasze telefony i e-maile, bo będzie wiedział, że jesteś zainteresowany w rozmowie, a nie skakać na pokładzie najnowsze trendy.